Skip Ribbon Commands
Skip to main content
ورود به سایت

پژو 405 ایران خودرو خراسان دوستاره شد

تعداد بازدید: 439
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
پژو 405 ایران خودرو خراسان دوستاره شد

در آخرین ارزیابی  شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران پژو 405 تولیدی شرکت ایران خودرو خراسان دومین ستاره کیفی را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی ایران خودرو خراسان، مدیر واحد کیفیت ایران خودرو خراسان با اعلام این خبر گفت: ارتقای سطح کیفی پژو 405 به عنوان محصول انحصاری این شرکت با هدف افزایش رضایت مشتریان با عنایت به سیاست های گروه صنعتی در ارتقای کیفیت محصولات و برنامه های ابلاغی مدیریت محترم عامل شرکت در خردادماه 96 در دستور کار قرار گرفت.

مهندس حسین کمالی اظهار داشت: در این راستا با بررسی و تحلیل ایردات رویت شده در این محصول، بیش از 36 پروژه بهبود در شاخص های قبل از تحویل تعریف و اجرایی شد که در نهایت پژو 405 موفق به اخذ دومین ستاره کیفی در ارزیابی دی ماه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گردید. همچنین بر اساس نتایج نظرسنجی از مشتریان محترم پژو 405 با دستیابی به عدد 69.2 نسبت به هدف 71 جهش کیفی مناسبی نیز در شاخص رضایت مشتریان داشته است.

مدیر واحد کیفیت ایران خودرو خراسان در پایان اظهار داشت:  ارتقاء کیفیت محصولات در شرکت ایران خودرو خراسان امری مستمر بوده و تلاش می کنیم بر اساس ابلاغ معاونت محترم کیفیت گروه صنعتی و با تغییر روش ارزیابی از ویرایش 2006 استاندارد کیفیت محصول شرکت پژو (PSA) به ویرایش 2012 این استاندارد روند بهبود تداوم داشته باشد. وی نقش بهبود های حاصل شده در حوزه کیفیت قطعات را در این موفقیت پررنگ دانست.

لازم به ذکر است پیش از این نیز محصول سوزوکی گراند ویتارا چهار ستاره کیفی و هایما اس7 توربو سه ستاره کیفی از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، دریافت نموده اند. 


نظرات

نظردهی
نام:
عنوان:
شرح:
پست الکترونیکی:

لطفا مقدار تصویر را وارد نمایید.