Skip Ribbon Commands
Skip to main content
ورود به سایت

هم زمان با روز ملی درختکاری صورت گرفت: غرس دو هزار اصله نهال در ایران خودرو خراسان

تعداد بازدید: 254
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
هم زمان با روز ملی درختکاری صورت گرفت: غرس دو هزار اصله نهال در ایران خودرو خراسان

در پانزدهم اسفندماه، هم زمان با روز ملی درختکاری، با حضور مدیریت عامل و جمعی از مدیران و کارکنان شرکت، تعداد دو هزار اصله نهال در فضای سبز شرکت ایران خودرو خراسان کاشته شد. 

به گزارش روابط عمومی ایران خودرو خراسان، مسوول قسمت خدمات شهری ایران خودرو خراسان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت : طی سه سال گذشته تعداد دو هزار اصله نهال سنجد در گلخانه های شرکت کشت و پرورش  داده شد  که در روز جاری و هم زمان با روز ملی درختکاری با حضور مدیریت عامل، پروژه غرس این نهال ها در زمینی به وسعت بیش از 3هزار مترمربع آغاز شد.

مهندس صباغی اجرای این طرح را در ادامه پروژه توسعه فضای سبز شرکت ایران خودرو خراسان دانست و افزود: در دو سال گذشته تعداد دوازده هزار اصله نهال ارغوان که از گیاهان مقاوم به خشکی است در سطح شرکت کاشته شد که با این احتساب فضای سبز شرکت به بیش از 100هکتار گسترش یافته است.

وی در مورد پروژه های آتی فضای سبز شرکت اظهار داشت: با مساعدت مدیریت عامل به زودی طرح آبیاری مکانیزه به مرحله اجرا در خواهد آمد. با اجرای این طرح   راندمان آبیاری به 90درصد خواهد رسید که علاوه بر کاهش اتلاف آب هزینه آبیاری نیز کاهش خواهد یافت.  


نظرات

نظردهی
نام:
عنوان:
شرح:
پست الکترونیکی:

لطفا مقدار تصویر را وارد نمایید.