Skip Ribbon Commands
Skip to main content
ورود به سایت

تجهيز اقلام کمک آموزشی مدارس اطراف ایران خودرو خراسان

تعداد بازدید: 250
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
تجهيز اقلام کمک آموزشی مدارس اطراف ایران خودرو خراسان

شرکت ایران خودرو خراسان در راستاي ايفاي مسووليت هاي اجتماعي خود و به منظور توسعه و تقويت بنيه آموزشي، فرهنگي و پژوهشي دانش آموزان منطقه احمدآباد،تعدادی اقلام کمک آموزشی در اختیار مدارس این بخش قرار داد.

به گزارش روابط عمومی ایران خودرو خراسان؛ در آييني که با حضور علي احسني رييس اداره آموزش و پرورش منطقه احمد آباد، بيژن زاهدي فرد مديرعامل و تعدای دیگر از مديران در محل سالن جلسات شرکت برگزار شد، تعداد 30 دستگاه رايانه با مشخصات فني به روز، به همراه متعلقات جانبي و تعداد 292 جلد کتاب جهت استفاده در مدارس بخش احمد آباد اهدا شد.

در این نشست احسنی گفت: طبق سیاست های آموزش و پرورش تا سال 1400 هفتاد درصد دانش آموزان می بایست به سمت رشته های فنی و حرفه ای سوق پیدا کنند. این هدف در منطقه احمدآباد به 67درصد رسیده که از میانگین کشور و استان بسیار فراتر رفته است. یکی از عوامل موثر در دسیابی به این توفیق وجود شرکت ایران خودرو خراسان در منطقه است که باعث شده دانش آموزان منطقه از رشته های فنی هنرستان های منطقه استقبال بیشتری داشته باشند.

زاهدی فرد نیز در سخنانی توجه به آموزش و بالا بردن سطح کیفی آن را امری دانست که همه جامعه از آن نفع خواهند برد. وی گفت: ما سعی می کنیم در حد امکان و بیشتر از پیش در این راه قدم برداریم تا بتوانیم در آینده نیروهای مورد نیاز خود را  از همین دانش آموختگان قابل منطقه، تامین کنیم.


نظرات

نظردهی
نام:
عنوان:
شرح:
پست الکترونیکی:

لطفا مقدار تصویر را وارد نمایید.