Skip Ribbon Commands
Skip to main content
ورود به سایت

ایران خودرو خراسان مصمم در داخلی سازی تولیدات

تعداد بازدید: 262
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
ایران خودرو خراسان مصمم در داخلی سازی تولیدات

شرکت ایران خودرو خراسان  داخلی سازی قطعات محصولات تولیدی خود را فراتر از 30درصد دنبال می کند.

به گزارش روابط عمومی ایران خودرو خراسان؛ مدیر واحد مهندسی ایران خودرو خراسان با بیان این مطلب گفت:  در پروژه همکاری با شرکت خودرو سازی هایما ، هدف  ما در داخلی سازی قطعات فراتر از الزامات قانونی است.

مهندس زروندی  اظهار داشت: در تولید حدود 500 دستگاه خودروی هایما S7 با موتور 2000 سی سی 20درصد قطعاتش از تولیدات داخلی استفاده شد و در تولید مدل توربوشارژ این محصول نیز این روند ادامه یافت به طوری که هم اکنون به داخلی سازی 30درصدی در این خودرو دست یافته ایم و در حال حاضر در مرحله کسب مجوزهای مربوطه از وزارت صنعت، معدن و تجارت هستیم.

وی در ادامه با اشاره به تولید خودروی هایما S5  که تنها یک ماه از تاریخ تولید انبوه آن می گذرد افزود:  اقدامات لازم جهت داخلی سازی این محصول تا سطح 20 درصد در حال انجام است به طوری که در سفارش گذاری از شرکت هایما قطعات داخلی سازی شده از لیست حذف شده اند.

مدیر واحد مهندسی شرکت ایران خودرو خراسان در پایان اظهار داشت: داخلی سازی قطعات محصولات تولیدی در ایران خودرو خراسان، با توجه به کاهش تعرفه های وارداتی و عدم وابستگی به خارج از کشور از مقوله های مهمی است که به آن توجه ویژه ای می شود، هرچند  توان و تمایل قطعه سازان داخلی به تولید این گونه قطعات که نیازمند تکنولوژی های روز و رعایت استانداردهای لازم در جهت حفظ کیفیت محصولات تولیدی است باید مد نظر قرار گیرد. 


نظرات

نظردهی
نام:
عنوان:
شرح:
پست الکترونیکی:

لطفا مقدار تصویر را وارد نمایید.